Wiadomości


Najczęściej czytane

 1. Brzęczkowice. Pojemniki z nieznaną substancją w opuszczonym kurniku.
  Życie wsi

  Pojemniki z nieznaną substancją w kurniku pod Opolem

  W kurniku, na dużej powierzchni, zgromadzonych jest mnóstwo pojemników w substancją niewiadomego pochodzenia. Na miejscu są już strażacy z grupy chemicznej z Opola, jadą "chemicy" z Kędzierzyna-Koźla.

 2. Brzęczkowice. Pojemniki z odpadami poprodukcyjnymi w opuszczonym kurniku.
  Życie wsi

  Nielegalne składowisko pod Opolem. Wiemy co tam jest

  Ponad 2000 pojemników o różnej objętości i z różną zawartością odkryto dziś w pustym kurniku w Brzęczkowicach koło Niemodlina. Policja zatrzymała trzy osoby.

 3. Brzęczkowice. Pojemniki z nieznaną substancją w opuszczonym kurniku. fot. Mario (O)
  Życie wsi

  Podejrzane substancje w opuszczonym kurniku pod Opolem

  Zbiorniki o pojemności 1000 l, 200- i 50-litrowe beczki, wiadra, kanistry i worki typu "big-bag" z nieznanymi substancjami odkryto dziś w opuszczonym kurniku w Brzęczkowicach koło Niemodlina.

 4. Ślady krwi na śniegu. Spacery kontra polowanie w Lesie Witkowickim
  Wiadomości

  Ślady krwi na śniegu. Spacery kontra polowanie

  Okoliczni mieszkańcy są zszokowani tym, co znajdują w Lesie Witkowickim, który ma służyć spacerom i rekreacji. Widoki, jakie ujrzeli, uwiecznili na zdjęciach. Przedstawiają one ślady krwi na śniegu i pióra prawdopodobnie ustrzelonych ptaków, a w krzakach ciało sarny. Odwiedzających las przeraziło też niedzielne , przedpołudniowe polowanie, przed którym nikt ich nie ostrzegł.

 5. - To muflony, które już jakiś czas temu ciekły z prywatnej hodowli, sporo czasu spędziły w Górażdżach, potem zadomowiły się w przy polu golfowym Kamieniu
  Wiadomości

  Muflony uciekły z hodowli. Można je spotkać w lasach

  - Zwierzęta można spotkać od tygodnia, dopiero po zbliżeniu się na bezpośrednią odległość nieznacznie się oddalają, widać więc, że miały już kontakt z człowiekiem i pewnie uciekły z hodowli - mówi nasz czytelnik.