W Nysie powstanie biuro posła Tomasza Siemoniaka i senatora Tadeusza Jarmuziewicza. Na celowniku są inwestycje drogowe i ochrona zdrowia

Anna Gryglas
Anna Gryglas
Nyska konferencja Platformy Obywatelskiej miała na celu podsumowanie zakończonej kampanii parlamentarnej. Wzięli w niej udział: Tomasz Siemoniak, poseł PO, Tadeusz Jarmuziewcz, senator PO oraz Daniel Palimąka, radny powiatowy oraz Piotr Tarapata, prezes Stowarzyszenia Pozytywni.
Nyska konferencja Platformy Obywatelskiej miała na celu podsumowanie zakończonej kampanii parlamentarnej. Wzięli w niej udział: Tomasz Siemoniak, poseł PO, Tadeusz Jarmuziewcz, senator PO oraz Daniel Palimąka, radny powiatowy oraz Piotr Tarapata, prezes Stowarzyszenia Pozytywni. Anna Gryglas
Poseł Tomasz Siemoniak oraz senator Tadeusz Jarmuziewicz chcą w Nysie otworzyć wspólne biuro. O powyborczych planach poinformowali podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Nysie.

Nyska konferencja Platformy Obywatelskiej miała na celu podsumowanie zakończonej kampanii parlamentarnej. Wzięli w niej udział: Tomasz Siemoniak, poseł PO, Tadeusz Jarmuziewcz, senator PO oraz Daniel Palimąka, radny powiatowy oraz Piotr Tarapata, prezes Stowarzyszenia Pozytywni.

- Partie demokratycznej opozycji wygrały wybory w całej Polsce. Nie inaczej jest tutaj w Nysie. Dziś chcemy podziękować mieszkańcom Nysy za zaufanie – mówił Tomasz Siemoniak, poseł PO. - Frekwencja podczas tych wyborów była niezwykle wysoka dlatego to jest bardzo silny mandat. Liczymy, że w ciągu najbliższych godnie powstanie rząd z Donaldem Tuskiem na czele – dodał.

Wtedy też, jak podkreślił, przyjdzie czas na konkretne deklaracje i działania na rzecz miasta oraz dla mieszkańców Nysy. Wiadomo natomiast, że na celowniku posła Siemoniaka i senatora Jarmuziewicza będą inwestycje drogowe oraz szeroko rozumiana ochrona zdrowia.

- O potrzebie działania w tym obszarze mówili nam zresztą mieszkańcy podczas spotkań przedwyborczych. Kolejnym problemem z jakim borykają się tutaj młodzi ludzie są mieszkania – wskazywał Siemoniak.

Senator Jarmuziewicz, który jak mówił, wraca do wielkiej polityki po latach, chce się ze względu na swoją przeszłość, skupić na inwestycjach drogowych.

– Sześć lat byłem sekretarzem stanu odpowiedzialnym za drogi. Przypilnuję, aby wszystkie zapowiadane inwestycje drogowe w Nysie i wokół Nysy zostały zrealizowane. Trzeba przyjrzeć się także planom. To jest temat, który jest mi niezwykle bliski – podkreślał Tadeusz Jarmuziewicz.

Pierwszym konkretnym działaniem na rzecz mieszkańców Nysy i powiatu nyskiego będzie otwarcie wspólnego biura posła Tomasza Siemoniaka i senatora Jarmuziewicza.

Gdzie powstanie biuro, tego jeszcze nie wiadomo. Ma to się wydarzyć po zaprzysiężeniu nowego rządu.

- Na pewno chcemy, aby nasze biuro znajdowało się w centrum i dzięki temu było dostępne dla jak największej liczy osób – zapewniał Tomasz Siemoniak.

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Przemysław Czarnek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska